Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna.

2022-04-25 10:56:57

Na przełomie marca i kwietnia uczniowie klas  I-III oraz IV- VIII wzięli udział  w szkolnym konkursie plastycznym ,,Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”.Celem konkursu było promowanie talentów i pobudzanie aktywności twórczej wszystkich uczniów. Wszystkie prace były piękne a  każda inna  nawiązująca do  świąt wielkanocnych. Dzieci wykonały pisanki, baranki, koszyczki, zajączki i kurczaczki, a wiosenne odcienie zieleni i żółci przykuwały wzrok. Po przeanalizowaniu treści pod kątem zgodności z tematem konkursu i estetyki wykonania oraz ogólnego wrażenia artystycznego nagrodzono i wyróżniono autorów  12 prac.

W kategorii klas I-III wyróżnienie otrzymali:

1.Anna Lass kl. 3a

2.Julia Breska kl.3a

3.Mateusz Kulas kl.3a

4.Maksymilian Pstrong kl.1

5.Karolina Żabińska kl.2

6.Nadia Renka kl.2

7.Natan Runowski kl..1

8.Kamila Voloshyna kl.3a

W kategorii klas IV- VIII wyróżnienie otrzymali:

1.Wojciech Chamier  Gliszczyński kl.8a

2.Marta Mechlińska  kl.4