W kościerskim Costerina Parku

2022-06-02 16:36:32

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka, uczniowie z klasy 7 b wspólnie z wychowawcą udali się na wspólny wyjazd do kościerskiego Costerina Parku. W chwili wyjazdu pogoda nie nastrajała  optymistycznie, ale dojeżdżając na miejsce wszystko wydawało się w porządku. Przynajmniej na te chwilę. Po krótkiej prezentacji, uczniowie zostali „ubrani” w specjalne uprzęże i mogli rozpocząć „spacer” w parku linowym. Niektórym udało się przejść go „na sucho” i po chwili z wielkim impetem lunął.

Niestety nie wszyscy zdążyli ukończyć konkurencję i porządnie zmokli. W tym czasie pozostali mogli rozpocząć zabawy pod namiotem. Tak jak szybko i znienacka przyszła ulewa, tak samo szybko wyszło słońce i mogliśmy wrócić do dalszych zabaw, które prowadziły animatorki.

Dużo uśmiechu na twarzach wywołała gra w boule, a dopełnieniem tego były konkurencje na dziewięciu stanowiskach do gry w mini-golfa. Wszyscy świetnie się bawili i w doskonałych humorach powróciliśmy do szkoły.(zw) <Galeria zdjęć>