Nagrody za udział w konkursach

2010-01-27 09:24:11

Już tradycją w naszej szkole stało się, że w ostatnim dniu nauki w starym roku, Dyrektor po przedstawieniu jasełkowym, wręcza nagrody książkowe wszystkim zwycięzcom szkolnych konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty.

W roku szkolnym 2009/2010 zwyciężyli w konkursie:

szkoła podstawowa

matematyczny dla kl. I-IIITomek Wojewskikl. III
ortograficzny dla kl. I-IIIKatarzyna Szałajdakl. III
j. polskiego z historiąEwelina Wroszkl. 6
matematyki i przyrodyMagda Lubaczewska
Mikołaj Bujalski
kl 6
kl. 6

gimnazjum

j. polskiegoJoanna Barańska3c
j. angielskiegoJoanna Barańska3c
j. niemieckiegoAnna Libera3b
matematykiPiotr Figiel3a
fizykiPiotr Figiel3a
informatykiPaweł Łuczkiewicz2b
biologiiDominika Knitter3b
chemiiPiotr Figiel3a
geografiiJoanna Barańska3c
historiiAnna Libera3b

Nagrody książkowe zostały zakupione ze środków pozyskanych przez szkołę specjalnie na ten cel. Wszyscy nagrodzeni uczniowie będą reprezentowali nasze szkoły w etapach rejonowych tych konkursów. Trzymamy kciuki!

Galeria zdjęć