Szkolny przegląd piosenki świątecznej

2010-01-27 08:48:25

Już drugi raz z rzędu, samorząd naszego gimnazjum zorganizował Szkolny Przegląd Piosenki Świątecznej, w którym udział wzięli przedstawiciele każdej z klas. Podczas przeglądu uczniowie wykonywali znane lun mniej znane piosenki o tematyce świątecznej i noworocznej. Wszyscy uczestnicy włożyli bardzo dużo wysiłku w przygotowanie swojego występu. Komisja złożona z uczniów i nauczycieli miała twardy orzech do zgryzienia, aby wyłonić zwycięzcę tego przeglądu. W efekcie trudnych negocjacji zwyciężyła klasa 3c, przed uczniami klasy 1b. „Słodką nagrodę” ufundowała Rada Rodziców, a dodatkowo zwycięska klasa uświetniła swoim występem szkolne jasełka. Na zakończenie Dyrektor podziękował wszystkim udanej zabawy oraz pogratulował ciekawych pomysłów oraz wysokiego poziomu artystycznego. Podkreślił fakt samodzielnego przygotowania całej zabawy przez Samorząd szkolny oraz wzięcia odpowiedzialności za powodzenie tej imprezy.

Galeria zdjęć