Vistal Gdynia – brązowym medalistą mistrzostw Polski

2014-05-29 09:35:23

Już  po raz  kolejny   nasi  uczniowie  mieli  okazję  kibicowania  podczas  meczu SUPERLIGI   PIŁKI  RĘCZNEJ  KOBIET . W niedzielę  25 maja 2014 r drużyna Vistal Gdynia  zmierzyła się z zespołem Pogoń Baltica Szczecin.  To był piąty , decydujący mecz  obu  drużyn . W  decydującym meczu drużyna z Gdyni wysoko ograła  drużynę ze Szczecina 32  -  21  . Zespół Vistalu  przypieczętował to , na co ciężko pracował i zdobył brązowy  medal mistrzostw Polski.

Nasi uczniowie wraz z innymi kibicami nie szczędzili swoich gardeł, aby motywować zawodniczki Vistalu do gry. Po meczu długo gratulowaliśmy swoim ulubieńcom. Mieliśmy dużo frajdy , bo nie za często zdarza nam się okazja oglądania na żywo dekoracji  brązowych medalistek mistrzostw Polski.

Wierzymy w to, że i w przyszłym sezonie będziemy mieli możliwość oglądania takich meczy.(es) <Galeria zdjęć>