III edycja szkolnej ligi piłki siatkowej

2015-06-09 14:30:40

W  październiku  2014 r   rozpoczęła się kolejna   edycja Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt . W turnieju  wzięło   udział  5 zespołów. . Spotkania  odbywały  się  w soboty Mecze  rozgrywane   były  w dwóch   rundach –   systemem „ każdy z każdym ”.

Rozegrałyśmy   łącznie 20 meczy . Nie zabrakło emocji , zwłaszcza w drugiej rundzie

Podziękowania należą się wszystkim zawodniczkom, które pomimo wolnych sobót potrafiły się zmobilizować i wziąć udział w rozgrywkach .

9 maja 2015 r zakończyła się II runda III edycji Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Rozgrywki wyłoniły   Mistrza Szkoły na sezon 2014 / 2015 . (es)  <Galeria zdjęć>

Ostateczna klasyfikacja :

I miejsce     –  klasa III b