Wigilijne spotkanie z Mikołajem

2019-01-04 08:19:19

Jak co roku przed świętami odbyło się "Wigilijne spotkanie z Mikołajem", wraz z występami dzieci. Wcześniej natomiast wszystkie grupy tradycyjnie podzieliły się opłatkiem. Każda z nich przygotowała inny program artystyczny nawiązujący tematyką do Świat Bożego Narodzenia, a także jasełka. Przedszkolaki z wypiekami na twarzy recytowały wiersze i śpiewały piosenki dla jednego z najważniejszych gości w tym dniu, czyli Świętego Mikołaja. Na występy przybyli także rodzice, dziadkowie i najbliżsi naszych przedszkolaków. Podczas występów wszyscy wspólnie śpiewali piosenki świąteczne i kolędy. Po programie artystycznym nastąpił najbardziej oczekiwany moment przez dzieci, czyli wręczenie prezentów przez Mikołaja, a następnie wigilijny poczęstunek.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tego dnia, a także za przygotowanie pięknych strojów. (pp) <Galeria zdjęć>