Dzień Mamy i Taty w kl 2

2019-06-15 09:58:47

Dnia 10 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, na której gościliśmy rodziców drugoklasistów oraz dyrektora Zespołu Oświatowego Pana Zbigniewa Werczyńskiego. Po przywitaniu wszystkich przybyłych gości dzieci zaprezentowały program artystyczny, gdzie zaśpiewały piosenki i recytowały wiersze. Podczas występów na twarzach rodziców gościł uśmiech. Kończącym akcentem uroczystość była inscenizacja baśni „Czerwony Kapturek – wersja współczesna”, w której dzieci pokazały swoje umiejętności aktorskie. Po części artystycznej wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, a dyrektor Pan Zbigniew Werczyński dołączył do życzeń składanych rodzicom i podziękował dzieciom za przygotowany program artystyczny.

W dalszej części uroczystości zaproszono gości na słodki poczęstunek, w trakcie którego wyświetlane były zdjęcia dzieci wykonane w szkole w ciągu dwóch lat. Mamy nadzieję, że ta uroczystość pozostanie w pamięci zarówno rodziców jak i dzieci.

Rodzicom dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości. (mf) <Galeria zdjęć>