Dziecięcy turniej w piłce nożnej

2019-06-15 10:01:35

Dnia 07 czerwca 2019 r. odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce nożnej  rocznika 2009 i młodsi. Areną zmagań młodych piłkarzy był „Orlik” w Liniewie.

Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny z Garczyna, Wysina i dwa zespoły z Liniewa.  Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Wszystkie spotkania dostarczyły zgromadzonej publiczności, jaki i oczywiście samym piłkarzom, mnóstwo emocji, mogliśmy podziwiać mnóstwo efektownych akcji i obron. Organizator przygotował dla wszystkich uczestników turnieju pamiątkowe dyplomy i medale. Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy kibicowali podczas  turnieju.

Wszystkim młodym zawodnikom piłki nożnej gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w doskonaleniu swoich umiejętności. (tg) <Galeria zdjęć>

Klasyfikacja końcowa:

1. Liniewo I