Bezpiecznie w czasie wakacji

2019-06-19 05:06:43

17 czerwca 2019 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III pt. „Bezpieczne wakacje”. Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej połączone z promowaniem bezpiecznych zachowań podczas wakacyjnego wypoczynku. Łącznie wpłynęło 36 prac, w których uczestnicy przedstawili jak bezpiecznie bawić się latem. Komisja konkursowa wyróżniła 16 prac plastycznych. Wyróżnienia zdobyli: Marta Mechlińska, Paweł Chamier-Gliszczyński, Ksawery Różański, Marcel Rekowski, Iga Dawicka i Nadia Miętka (z kl. I), Zuzanna Breska, Mateusz Łankowski, Michalina Graczyk i Kamil Żabiński (z kl. II), Maja Stolc, Asenata Pawlus, Nikodem Peek, Dominika Peek, Mateusz Wenta i Szymon Barzowski (z kl. III). Autorzy wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękuję Rodzicom uczniów klas I-III za ufundowanie nagród. (jd) <Galeria zdjęć>