Spotkania z rodzicami

2019-09-06 14:36:19

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020, w najbliższą środę 11.09.br. o godz. 16.30, odbędą się w naszej szkole spotkania z rodzicami. Przed spotkaniem z wychowawcą, odbędzie się zebranie ogólne na sali gimnastycznej.

Podczas spotkań z rodzicami, możliwe będzie odebranie lub uaktualnienie  loginów i haseł do e-Dziennika, oraz ewentualnie krótki instruktaż obsługi tej aplikacji. Ponadto podane zostanie szereg informacji dotyczących współpracy rodziców z wychowawcą i ze szkołą, oraz Wewnątrzszkolne Zasady Oceniania obowiązujące w placówce.

Zgodnie z zapowiedzią, w tym dniu Towarzystwa Ubezpieczeniowe zapowiedziały swoja obecność i chętni będą mogli ubezpieczyć dziecko w ramach ubezpieczenia następstw niebezpiecznych wypadków (NNW). Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkole mogą również w tym dniu ubezpieczyć dziecko w tym zakresie, ponieważ nie będziemy już organizowali takich akcji w bieżącym roku szkolnym.

Dyrektor ZO w Liniewie

Z. Werczyński