Sejmik ekologiczny 2009

2009-06-16 09:29:18

19 maja 2009 roku trzyosobowa reprezentacja uczniów Gimnazjum Publicznego w Liniewie wraz opiekunem szkolnego koła LOP – Joanną Figiel uczestniczyła w XVI Sejmiku Ekologicznym, który w tym roku odbył się w Zespole Szkół Publicznych nr 3 w Kościerzynie. Hasło tegorocznego sejmiku brzmiało: „Klimat w potrzebie – odnawialne źródła energii”. W ramach jednego z konkursów należało wykonać prezentację multimedialną na temat: „Świadomość mieszkańców mojej gminy na temat odnawialnych źródeł energii”. Tak jak ostatnimi laty, tak i tym razem uczniowie z tym zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, zajmując drugie miejsce w powiecie.