Bezpieczeństwo na drodze

2019-10-03 21:40:51

Uczniowie naszej szkoły doskonale wiedzą o tym, że bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne. Przekonali nas o tym uczniowie klas 1-3 biorąc licznie udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Jestem bezpieczny na drodze”. Prace te ukazują, w jaki sposób mamy się zachowywać na drodze, aby nie ulec wypadkowi.

Dnia 30 września nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Komisja miała trudne zadanie, aby wyłonić najlepsze i najciekawsze prace. Ostatecznie spośród 55 prac wyróżniono 20.

Autorami wyróżnionych prac zostali: Julia Breska (kl. 1A), Paweł Mechliński (kl.1A), Amelia Lass (kl.1A), Mateusz Kulas (kl.1A), Marta Swebodzińska (kl.1A), Hubert Miotk (kl.1A), Tomasz Wenta (kl.1B), Karolina Freitag (kl.1B), Aleksander Nierzwicki (kl.1B), Paweł Chamier-Gliszczyński (kl.2), Piotr Szultka (kl.2), Marta Mechlińska (kl.2), Paulina Gostomska (kl.2), Aurelia Nierzwicka (kl.2), Nadia Miętka (kl.2), Aleksandra Justa (kl.2), Michalina Graczyk (kl.3), Zuzanna Breska (kl.3), Patrycja Biesik (kl.3), Paweł Olszewski (kl.3). Gratulacje!!!

Klasa 3 przygotowała także dla swoich młodszych koleżanek i kolegów przedstawienie o tematyce związanej z ruchem drogowym pt.: „Jakie znaki dają znaki?” Uczniowie wcielili się w znaki drogowe i przypomnieli młodszym kolegom zasady poruszania się po drogach. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Rodzicom dziękujemy za ufundowanie nagród dzieciom w konkursie plastycznym (mf). <Galeria zdjęć>