Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych - oferta

2020-05-23 09:01:57

W związku z trwającą epidemią nie będą organizowane w tym roku szkolnym Dni Otwarte Szkół Ponadpodstawoweych, aby można było zapoznać się z ich ofertą edukacyjną. Poniżej przedstawiamy linki do poszczególnych placówek, aby można było poznać ich ofertę, przygotowaną dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych. Oprócz samej oferty dydaktycznej, szkoły ponadpodstawowe w przygotowanych prezentacjach pokazują również bogate oferty zajęć pozalekcyjnych, przygotowanych dla swoich uczniów oraz wiele wydarzeń z ich życia szkolnego.

Pamiętajmy, że wybór szkoły ponadpodstawowej, w której będziemy kontynuowali dalszą naukę jest bardzo ważny. Podejmowane decyzje często mają wpyw na nasze dalsze życie. Ważne, aby był on rozważny, przemyślany, oparty na Waszych zainteresowaniach i pasjach. Aby nauka w wybranej szkole sprawiała Wam przyjemność, wybór szkoły ponadpodstawowej  nie powinien być przypadkowy. Zachęcam również do kontaktów w tej sprawie, poprzez e-dziennik z panią Ewą Zabrocką, nauczycielką Doradztwa zawodowego.

O dalszych działaniach związanych z rekrutacją w powiecie, będziemy Was informowali.