Rozwijamy talenty plastyczne

2022-03-21 09:11:59

17 marca 2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie ogłoszonego na początku marca konkursu plastycznego dla klas 1-3 pt.: „Wiosna wokół mnie”. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości dzieci na piękno budzącej się wiosną przyrody, kształtowanie postaw proekologicznych oraz promowanie dziecięcych talentów. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Wpłynęło bardzo dużo prac, w których uczestnicy przedstawili za pomocą różnych technik plastycznych pierwsze oznaki wiosny. Komisja konkursowa wyróżniła 24 prace plastyczne, zwracając uwagę na zaangażowanie dzieci, estetykę i pomysłowość prac. Wyróżnienia zdobyli: Pola Knitter ( kl. 1), Amelia Ciecholewska (kl.1), Marcelina Wirkus (kl.1), Maja Kaczmarek (kl.1), Natan Runowski (kl.1), Natalia Rymon-Lipińska (kl.1), Zofia Freitag (kl.1), Maja Wenta (kl.2), Dawid Barzowski (kl.2), Julia Niklewska (kl.2), Róża Adamczyk Sobieska (kl.2), Kacper Miętki (kl.2), Agata Chamier-Gliszczyńska (kl.2), Julia Breska (kl.3A), Amelia Lass (kl.3A), Jakub Prądziński (kl.3A), Mateusz Kulas (kl.3A), Maja Gostomska (kl.3A), Zofia Koprek (kl.3A), Jakub Ossowski (kl.3A), Dawid Biesiada (kl.3B), Klementyna Klonowska (kl.3B), Michał Rymon Lipiński (kl.3B), Maksymilian Sapierzyński (kl.3B). Autorzy wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Natomiast prace można podziwiać w GALERII MŁODYCH ARTYSTÓW.

Dziękujemy Rodzicom uczniów klas 1-3 za ufundowanie nagród (mf). <Galeria zdjęć>