Szanowni rodzice

zapraszamy do stałych kontaktów z nauczycielami w formie elektronicznej za pomoca komunikatora zamieszczonego w i-dzienniku.

Ponadto zapraszamy do kontaktów indywidualnych z nauczycielami w terminach podanych w zamieszczonej poniżej tabeli, w których mozna skontaktować sie osobiście lub umówić sie telefonicznie na spotkanie z wybranym nauczycielem w terminie dodatkowym.

Godziny do dyspozycji rodziców, w których mogą się Państwo kontaktować z wybranym nauczycielem

Godziny dyżurów pedagoga szkolnego i psychologa szkolnego

Powyższe godziny spotkań obowiazują w I półroczu

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Oświatowym w Liniewie

Terminy spotkań z rodzicami (wywiadówki) w Zespole Oświatowym w Liniewie w roku szkolnym 2018/2019

Regulamin dowozów szkolnych

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w Przedszkolu Samorządowym w Liniewie na rok szkolny 2018/2019:

Ogólne Warunki Ubezpieczenia uczniów z Zespołu Oświatowego w Liniewie, zgodnie z podpisaną przez placówkę Polisą ubezpieczeniową w wersji podstawowej.

Przypominamy, ze Ubezpieczenie od NNW nie jest obowiązkowe. Rodzic lub opiekun prawny może ubezpieczyć dziecko w dowolnej firmie ubezpieczeniowej i na dowolnych warunkach, lub w ogóle zrezygnować z tego ubezpieczenia.

Szanowni Rodzice

W maju 2012 roku zgodnie z przyjętym nadzorem pedagogicznym  została przeprowadzona ewaluacja problemowa w naszym gimnazjum. W swoim działaniu obejmowała ona obszar Efekty. Przez tydzień ewaluatorzy z Kuratorium Oświaty z Gdańska ankietowali uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. W wyniku tych działań sporzadzono "Raport z ewaluacji problemowej - Efekty", w którym zawarto informację o działalności gimnazjum w badanym obszarze. Z treścia tego Raportu można zapoznać sie klikając w ten link , do czego Państwa zapraszamy.