Zdjęcie Dnia 12 kwietnia 2019 r. odbył się XIX finał województwa pomorskiego piłki nożnej chłopców „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii wiekowej U-8 czyli chłopcy urodzeni w 2011 roku i młodsi....więcej »
Zdjęcie Informuję, że w wyniku referendum strajkowego, przeprowadzonego wśród pracowników, nasza szkoła przystąpi od 15 kwietnia br. (poniedziałek) do strajku bezterminowego, o czym poinformowałem każdego z...więcej »

Trwa egzaminy gimnazjalne.

2019-04-11 10:08:02
Zdjęcie 37 uczniów naszego gimnazjum przystąpiło do tegorocznych egzaminów gimnazjalnych. Po wczorajszych zmaganiach z dwoma arkuszami z części humanistycznej (wiedza o społeczeństwie i język polski), dziś...więcej »

Na niebiesko dla autyzmu.

2019-04-05 21:20:00
Zdjęcie Światowy Dzień Autyzmu został ustawiony przez ONZ i przypada na 2 kwietnia. Jego celem jest podnoszenie świadomości ludzi na temat zaburzeń związanych ze spektrum Autyzmu. Organizatorzy dbają o to,...więcej »
Zdjęcie Dnia 2 kwietnia gościliśmy w naszej szkole ratowników medycznych z Kościerzyny- pana Arkadiusza Brzeskiego, Daniela Zabrockiego, którzy przeprowadzili warsztaty dla uczniów klas 1-3 z zakresu udzielania...więcej »
Zdjęcie Informuję, że za pośrednictwem komunikatora w e-Dzienniku została przesłana wszystkim rodzicom  treść Zarządzenia Dyrektora Zespołu Oświatowego o zawieszeniu zajęć z uwagi na organizację egzaminów zewnętrznych...więcej »