Gościliśmy strażaków

2022-05-12 09:54:44

Z okazji obchodu Międzynarodowego Dnia Strażaka dnia 04.05.2022 nasze przedszkole odwiedził specjalny gość, który na teren przedszkola wjechał na sygnałach dźwiękowych i świetlnych – wozem strażackim. Strażak pokazał dzieciom sprzęt i wyposażenie specjalistyczne znajdujące się w wozie. Dzieci miały możliwość z bliska podziwiać oprzyrządowanie jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Przedszkolaki mogły wejść do wozu i przez chwilę poczuć się jak strażacy podczas akcji przeciwpożarowej. Strażak przybliżył dzieciom, na czym polega jego praca oraz jakim sprzętem ratowniczym się posługuje.
Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem, wręczeniem podziękowania oraz wspólnym ogniskiem.
Dziękujemy bardzo za przybycie i atrakcyjne zajęcia, które bardzo się podobały przedszkolakom. (az) <Galeria zdjęć>