Bezpiecznie podczas wakacyjnego wypoczynku

2022-06-21 11:57:21

20 czerwca 2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III pt. „Bezpieczne wakacje”. Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej połączone z promowaniem bezpiecznych zachowań podczas wakacyjnego wypoczynku. Łącznie wpłynęło 51 prac, w których uczestnicy przedstawili jak bezpiecznie bawić się latem. Komisja konkursowa wyróżniła 15 prac plastycznych. Wyróżnienia zdobyli: Natalia Richert, Maja Jakusz-Gostomska, Amelia Ciecholewska, Marcelina Wirkus i Zosia Freitag (z kl. I), Agata Chamier-Gliszczyńska (z kl. II), Filip Nadolny, Zosia Koprek, Maja Gostomska, Julia Breska, Jakub Ossowski i Amelia Knitter (z kl. III a), Dawid Biesiada, Klementyna Klonowska i Karolina Freitag (z kl. III b). Autorzy wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękuję Rodzicom uczniów klas I-III za ufundowanie nagród. (jd) <Galeria zdjęć>