Dla Ciebie Mamo i Tato

2011-06-01 08:00:09

26 maja dzieciaki z przedszkola zaprosiły swoje mamy i swoich tatusiów na specjalnie przygotowaną z tej okazji uroczystość. Świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki recytowały specjalnie wyuczone z tej okazji wiersze, śpiewali piosenki, a wnikliwe oko obserwatorów dostrzegło nawet pewne próby choreograficzne…. Niektóre wiersze wywoływały salwy śmiechu, a na pewno większość powodowała wśród zebranych „lekkie ściskanie w dołku” i niejedną ze wzruszenia łezkę w oku. Po oficjalnej części artystycznej dzieciaki zaprosiły rodziców do współzawodnictwa. Było nadmuchiwanie balonów, bieg w workach oraz „zjadanie kisielu” z rąk dzieci ;-) Po występach wszyscy udali się na „słodki poczęstunek” przygotowany tym razem w rewanżu przez … mamy. Żyjcie nam STO LAT!!!

Galeria zdjęć