Dzień Matki

2011-06-02 11:05:31

27 maja 20011 roku uczniowie klasy trzeciej gościli swoje mamy w naszej szkole.

Do przyjęcia, które zorganizowali z okazji Dnia Matki przygotowali się bardzo solidnie. W części powitalnej zaśpiewali piosenkę pt. „Witamy was”, do której opracowali  specjalny taniec.  Warto podkreślić, że taniec z piosenką przeplatał  się przez cały czas trwania uroczystości. Ważnym elementem było również  przedstawienie inscenizacji pt.”Zawody naszych mam”. Sporo dobrej zabawy, ale  i  wzruszeń dostarczyły  wszystkim mamom prace konkursowe dzieci. Były to   portrety mam oraz opisy. Niektóre mamy dyskretnie ocierały łezki, które pojawiały się ze wzruszenia w ich oczach. Wszystkie mamy zostały obdarowane prezencikami wykonanymi samodzielnie przez dzieci oraz medalem „Super mama 2011”.

Miłym akcentem całej uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Cała uroczystość była niesamowitym i wzruszającym przeżyciem dla nas wszystkich.

Galeria zdjęć