Dzień Dziecka na sportowo

2011-06-02 11:14:15

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie z klas IV-VI wzięli udział w szkolnych zawodach sportowych „na wesoło”. Uczniowie biorąc udział w szeregu konkurencji walczyli o tytuł „Najbardziej usportowionej klasy”. Ciekawe konkurencje przygotował pan Gerard Pobłocki, który czuwał wspólnie z innymi nauczycielami nad sprawnym przebiegiem całej imprezy.

Na początek uczniowie z kl. Va zaprezentowali specjalnie przygotowany na tę okazję układ choreograficzny, a później rozpoczęły się zabawy na poszczególnych „stacjach” sprawnościowych. Wszyscy się świetnie bawili, a zwycięzcą całej rywalizacji została klasa 6. Jak później uczniowie stwierdzili, nie miejsca były najważniejsze, a dobra zabawa i szczery uśmiech wszystkich startujących….

Galeria zdjęć