Jasełka 2011

2012-01-18 21:15:11

22 grudnia, tuż przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przedszkolaki pod kierunkiem swoich wychowawców zaprezentowały swoim rodzicom Jasełka.

Jak co roku wzięły w nim udział wszystkie dzieciaki. I te trzy- i czteroletnie, jaki i te całkiem duże pięciolatki.

Całe przedstawienie było bardzo dynamiczne. Przedstawiało scenki z narodzin Jezuska, przeplatane wspólnym śpiewaniem kolęd. Dzieciaki zaprezentowały bardzo duże zaangażowanie w kreowane przez siebie role, a stroje, które przygotowały wspólnie z rodzicami były zwieńczeniem całości.

Po przedstawieniu nasze przedszkole odwiedził oczekiwany św. Mikołaj, który przyniósł całe worki prezentów. Nie odbyło się i również bez „rozmów indywidualnych” z niektórymi przedszkolakami…

Po tej wizycie wszyscy mali aktorzy, wspólnie ze swoimi rodzicami udali się na „słodki poczęstunek”, podczas którego wspominali kończący się rok… <Galeria zdjęć>