Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

2012-09-12 12:06:00

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012 miała jak zawsze bardzo odświętny charakter. W pięknej scenografii żegnaliśmy absolwentów gimnazjum oraz szkoły podstawowej. Niejednemu z nich popłynęła łza wzruszenia. Przecież nie tak dawno rozpoczynali swoją edukację w naszych szkołach. Dla najlepszych absolwentów nagrody ufundował i wręczyła Wójt Gminy Pan Mirosław Warczak. Ogromną niespodzianką było rozstrzygnięcie i wręczenie nagród zu udział w całorocznym konkursie matematycznym, w którym brali udział uczniowie z gimnazjum. Systematyczność oraz pilność jak zwykle przyniosła rezultat. Jeden ze sponsorów ufundował nagrody dla zwycięzców. Nagrodę główną - tablet (!) - otrzymał uczeń klasy 3 Łukasz Knitter.

Za bardzo dobre wyniki w nauce nagrody otrzymali również wszyscy uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Jak co roku nagrody ufundowały Rady Rodziców.

Specjalnie na te okazje uczniowie przygotowali krótkie programy artystyczne, które zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie.

Dużą atrakcją i takim samym zaskoczeniem było wręczenie wszystkim uczniom z oddziału "zerowego" oraz z klasy pierwszej szkoły podstawowej plecaków  z przyborami szkolnym. Miejmy nadzieję, że otrzymane upominki spowodują równie duży zapał do nauki naszych małych uczniów.

Później już tylko wręczenie świadectw i upragnione wakacje. (zw) <Galeria zdięć>