Klasa zerowa w kinie

2013-03-12 20:47:47

Dnia 8.III.2013r. po raz drugi dzieci z klasy zerowej pod opieką swoich pań i rodziców wybrały się do kina Remus w Kościerzynie na animacyjny film pt.”ZAMBEZIA”. Seans filmowy wzbudził wielkie zainteresowanie. Pojawiły się w nim ciekawe i śmieszne wątki. Uwaga widza jest utrzymywana dzięki barwnym obrazom, ciekawym zdarzeniom i odpowiednio dobranej muzyce.

„Historia opowiadała o młodym sokole wędrownym imieniem Kai, który postanawia opuścić rodzinną prowincję i wyruszyć do ptasiego miasta - Zambezii, żeby wstąpić do elitarnego oddziału strażników miasta - Dziobasów Przestworzy, aby uratować stolicę przed zemstą legwana imieniem Budzo oraz zgrają wspierających go marabutów. Kai wraz z przyjaciółmi - Luzikiem i Zoe - przeżywają przygody, mierzą się z niebezpieczeństwem, o którym większość ptaków nawet nie śmie nawet pomyśleć”.

Ten wyjazd to kolejne doświadczenie w życiu naszych dzieci. To możliwość sprawdzenia umiejętności zachowania się w nowym miejscu.(ib)<Galeria zdjęć>