Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014

2013-09-04 13:02:09

W poniedziałek 2 września 2013 roku o godz. 9.00 nastąpiło uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014 w Zespole Oświatowym w Liniewie. Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego (jak zwykle w całości), dyrektor Zbigniew Werczyński powitał nauczycieli, uczniów oraz rodziców, licznie biorących udział w uroczystości.

Szczególnie ciepłe słowa kierował do uczniów z klas pierwszych (szkoły podstawowej oraz gimnazjum). Zachęcał ich do otwartości na ciekawe inicjatywy szkolne oraz do kreowania własnego rozwoju w placówce, ambicji w zdobywaniu wiedzy i odpowiedzialności w dokonywaniu wyborów. Rodzicom życzył dobrej współpracy ze szkołą oraz licznych, miłych przeżyć związanych z osiągnięciami swoich dzieci.

Dyrektor odczytał również list do nauczycieli, uczniów i rodziców, skierowany przez Wójta Gminy, zawierajacy w swojej treści życzenia związane z nadchodzacym Rokiem Szkolnym. Po oficjalnej uroczystości wszyscy uczniowie udali sie ze swoimi wychowawcami do klas, gdzie zapoznali sie z planem lekcji i wieloma istotnymi informacjami związanymi z organizacją codziennej pracy placówki. Wszyscy wierzymy, że obecny Rok Szkolny będzie nie gorszy od ubiegłych i przyniesie wiele radości uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz władzom naszej gminy. <Galeria zdjęć>