Bal Absolwentów w gimnazjum

2015-06-22 00:26:28

W czwartek 11 czerwca 2015 roku w Gimnazjum Publicznym w Liniewie odbył się Bal Absolwentów. Ta tradycyjna już impreza rozpoczęła się od krótkiego wystąpienia Pana dyrektora Zbigniewa Werczyńskiego, który przywitał zebranych i życzył wszystkim udanej zabawy.

Potem trzecioklasiści ustawili się w korowód i razem z wychowawcami (Panią Danutą Szultka i Panem Wojciechem Figlem) zatańczyli poloneza, który  zyskał gromki aplauz zgromadzonych gości.

Po części oficjalnej nastąpiła  pyszna zabawa. Chwile z muzyką i tańcem przeplatane były biesiadą przy stołach zastawionych smakołykami przygotowanymi przez organizatorów Balu – rodziców tegorocznych absolwentów.

Bal zakończył się o godzinie 22.00, a uczniowie rozchodząc się do domów rozmyślali już o mającej się rozpocząć za trzy dni wycieczce w Karkonosze.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie balu a trzecioklasistom za kulturalną i udaną zabawę.(wf) <Galeria zdjęć>