Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej

2010-06-15 09:47:51

Z uwagi na niepewną pogodę, nauczyciele-wychowawcy zdecydowali się przenieść obchody Dnia Dziecka w szkole podstawowej na wtorek 8 czerwca. W tym dniu uczniowie „ruszyli” na „Orlika” aby wziąć udział w licznych zabawach, które przygotowali im nauczyciele z tej okazji. Miłym akcentem był fakt ufundowania „słodkich nagród” przez rodziców uczniów z klas 1-3. Oczywiście i przy tej okazji nie zabrakło ludzi o dobrym sercu, którzy wspomogli organizatorów, fundując dodatkowo słodycze oraz napoje. Wśród odwiedzających pojawił się wójt gminy Pan Mirosław Warczak w towarzystwie bajkowych postaci, wręczając dzieciom również „słodkości”. Wśród dodatkowych atrakcji uczniowie skorzystali z przejażdżki bryczką, do której tradycyjnie zaprosiła dzieciaki Pani Hanna Freda. Niemałą atrakcja była również trampolina, na której można było się wyskakać. Dyrektor składając życzenia wszystkim dzieciom wyraził nadzieję by uśmiech i zadowolenie gościło na twarzach dzieci przez cały rok.

Galeria zdjęć