Dzień Dziecka w Przedszkolu !!!

2018-06-09 07:33:54

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasi podopieczni z radością świętowali swój dzień − Dzień Dziecka ! 4 czerwca zamiast codziennych zajęć dydaktycznych zaproponowaliśmy naszym przedszkolakom liczne zabawy-  była muzyka, dużo balonów, bańki mydlane i  malowanie twarzy. Do tego odrobina smakołyków, upominki dla każdego i już wszyscy byli zadowoleni. Z początku lekko zdezorientowane Przedszkolaki, wkrótce zrozumiały, że to ich święto i z tej okazji ochoczo rzuciły się w wir zabawy.Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Wszystkim dzieciom-tym małym i dużym, życzymy samych słonecznych dni! (az) <Galeria zdjęć>