ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Powiatowe igrzyska w unihokeju chłopców

2018-11-07 09:27:54
Zdjęcie

Drużyna chłopców z naszej szkoły zdobyła tytuł mistrzów powiatu w unihokeju chłopców. W poniedziałek 29 października 2019r. w Wielkim Podlesiu spotkało się 7 najlepszych drużyny poszczególnych gmin i miasta z powiatu kościerskiego, w sumie około 70 osób.

Zespoły, które przystąpiły do rywalizacji zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej znalazły się reprezentacje: SP w Starej Kiszewie, SP w Wielu, SP nr 6 w Kościerzynie oraz SP w Grabowie. W drugiej zaś:, SP w Wielkim Podlesiu, SP w Dziemianach oraz SP w Liniewie. W poszczególnych grupach rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Następnie zwycięzcy grup rozegrali między sobą mecze o miejsca I-II w końcowej klasyfikacji. Natomiast drużyny, które zajęły miejsce drugie w grupie rozegrały między sobą mecze o miejsca III-IV w końcowej klasyfikacji.

Chociaż wszystkie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, zwycięzca, mógł być tylko jeden i została nim nasza drużyna wygrywając w finale z Grabowem 2:0. Chłopcy będą reprezentować naszą gminę i  powiat na dalszym szczeblu rozgrywek. Etap półfinału wojewódzkiego odbędzie się w Powiecie Gdańskim.

Wszystkie spotkania dostarczyły kibicom, trenerom, jaki i oczywiście samym zawodnikom, mnóstwo emocji, mogliśmy podziwiać mnóstwo efektownych akcji i obron.

Klasyfikacja końcowa Powiatowych Igrzysk Młodzieży w Unihokeju chłopców:

1. SP w Liniewie

2. SP w Grabowie

3. SP w Starej Kiszewie

4. SP w Wielkim Podlesiu

5. SP w Wielu

6. SP w Dziemianach

7. SP nr 6 w Kościerzynie

 

Skład zespołu: Kacper Tusk, Seweryn Richert, Paweł Damps (kapitan), Waldemar Wierczyński, Piotr Paczoska, Szymon Stiewe, Damian Klawikowski, Łukasz Węsierski, Marcel Kowalczyk, Aleksander Bławat

Trener: Tomasz Gierszewski (tg) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier