Wiosenne konkursy plastyczne

2019-05-14 08:33:11

W czwartek 9 maja 2019 roku uczniowie wzięli udział w ogłoszeniu wyników dwóch konkursów plastycznych. Pierwszy z nich skierowany był do uczniów z klas 1-3, którego temat brzmiał „Ziemia moim domem”. Konkurs dotyczył tematyki ekologicznej. Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności wśród dzieci i młodzieży za stan środowiska przyrodniczego oraz zachęcenie do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Złożone prace zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi. Komisja konkursowa wyróżniła 10 prac. Wśród nich znalazły się prace Marty Mechlińskiej i Nadii Miętkiej z klasy 1,  Liliany Stolc, Kamila Żabińskiego i Franciszka Sikorskiego z klasy 2 oraz Magdaleny Pstrong, Mai Stolc, Asenaty Pawlus, Stanisława Balcerek i Jakuba Nierzwickiego z klasy 3.

Tematem drugiego konkursu, który zorganizowany został przez świetlicę szkolną były „Wielkanocne inspiracje”. W konkursie tym wyróżniono prace następujących osób:

W kat. klas 1-3

1. Florian Drewczyński (klasa3)
  2. Tymoteusz Kuchta (klasa 1)
  3. Nadia Miętka (klasa 1)
  4. Michalina Graczyk (klasa 2)

W kat. klas 4-6

1. Karolina Barzowska (klasa 4)
  2. Wojciech Chamier Gliszczyński (klasa 5)
  3.  Nikodem Rekowski (klasa 5)

W kat. klas 7-8 i GP

1. Marek Potrykus (klasa 7b)
  2. Wanessa Szmit (klasa 7a)
  3. Weronika Kupper (klasa 7b)

Autorzy wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękujemy Rodzicom uczniów klas 1-3 za ufundowanie nagród w konkursie „Ziemia moim domem”. (mf i bw) <Galeria zdjęć>