Szkolna Liga Piłki Nożnej klas 7-8 i 3 gim.

2019-06-15 09:54:24

Jak co roku w naszej szkole zorganizowana została szkolna liga piłki nożnej. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje klasy 7ab, 8a i 3ab gimnazjum. Rozgrywki zostały podzielone na trzy turnieje, w których zgłoszone zespoły grały systemem „każdy z każdym”, a suma zdobytych punktów z poszczególnych turniejów decydowała o zajętym miejscu w klasyfikacji końcowej. Planowane zakończenie odbyło się po trzecim turnieju 05 czerwca 2019 r. Uczestnicy ligi otrzymali pamiątkowe medale.

Wszystkie spotkania dostarczyły zgromadzonej publiczności, jaki i oczywiście samym piłkarzom, mnóstwo emocji, mogliśmy podziwiać mnóstwo efektownych akcji i obron.(tg) <Galeria zdjęć>

Klasyfikacja końcowa:

1. Klasa 3a + Olek