Wyjazd do kina

2010-11-25 11:46:21

Dzień 18 listopada 20010 roku był nietypowym dniem dla najmłodszych dzieci naszej szkoły, czyli uczniów klas 0-3. W tym dniu już o godzinie 7:30 wybrali się oni wraz z opiekunami do Multikina w Gdańsku. Głównym celem wyjazdu była projekcja filmu pt. „Mysi agenci”. Nasi milusińscy z otwartymi buziami i z zapartym tchem obserwowali perypetie ludzkich i mysich bohaterów utworu. Szczególną sympatią obdarzyli Stefana Milutkiego ( mysz), który w zamian za ząbki ofiarował dzieciom monety. Kłopoty bohaterów filmu ( dzięki przyjaźni, co zostało szczególnie podkreślone przez twórców filmu)- zakończyły się szczęśliwie, a nasze maluszki pełne wrażeń, ale równie szczęśliwie dotarły do swoich domów.

Galeria zdjęć