„PIRACKIE PARTY – 10 LUTEGO 2020”

2020-02-11 11:50:34

Jak co roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3, tym razem pod hasłem „Pirackie Party”. Dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Szkolna stołówka wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i maskami karnawałowymi zachęcała do zabawy. W szkole pojawili się Spidermani, piraci, czarodzieje, policjanci, strażacy … Były też wróżki, księżniczki, pszczółki, piratki, krówka, koty …. Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Zabawę poprowadzili animatorzy z grupy imprezowej FORTY DEGREES. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i nauczycielom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach, a także różne ciekawe zadania do wykonania. Na koniec balu na sali pojawiło się mnóstwo baniek mydlanych, których zbijanie było wspaniałą zabawą. Tegoroczna zabawa karnawałowa przyniosła wiele radości naszym uczniom i zapewne na długo pozostanie w ich pamięci.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów, a także sfinansowanie balu. (mf) <Galeria zdjęć>