Bal karnawałowy w klasie 1

2021-02-15 11:17:28

W tym roku, inaczej niż w poprzednich latach bawiliśmy się podczas karnawału w naszej szkole. Tegoroczna zabawa pomimo tego, że dzieci z poszczególnych klas osobno bawiły się w swoich salach, wzbudziła u najmłodszych uczniów z klasy 1 wiele radości. Odświętnie udekorowana sala lekcyjna stworzyła inspirujący klimat do zabawy. Natomiast rodzice zadbali o wspaniałe stroje, które wzbudziły zachwyt i umożliwiły wcielenie się w ulubione postaci. Uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, kółeczka, tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Na stolikach nie zabrakło też smacznych przekąsek i napojów, a także słodkich wypieków, o co także zadbali rodzice. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem sprzątały i opuszczały swoją salę. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i poczęstunek dla dzieci. Bal zapewne na długo zapadnie w pamięci pierwszoklasistom. Kolejny bal już za rok!!! Miejmy tylko nadzieję, że odbędzie się on w szerszym gronie, wspólnie z pozostałymi uczniami klas 1-3 (mf). <Galeria zdjęć>