ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Bal karnawałowy w kl. 2a

2021-02-19 11:44:58
Zdjęcie

 

   Zgodnie z tradycją uczniowie klasy 2a po trudach związanych z okresem edukacji zdalnej postanowili tanecznym krokiem zakończyć końcówkę karnawału. Zabawa odbyła się w tym roku w nietypowy sposób i w znacznie mniejszym gronie. Otóż 12 lutego 2021r. w pięknie udekorowanej sali numer 22 pojawiły się kotki, tygryski, myszki,  misie. Oprócz nich nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, Spider-Mana, Batmana i wiele, wiele innych postaci. Po prezentacji strojów przy rytmach wesołej muzyki rozpoczęły się tańce. Były one przeplatane zabawami oraz konkursami, w których dzieci chętnie, radośnie i aktywnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem. Kiedy czas zabawy dobiegł końca wszyscy z żalem opuszczały salę balową. To był wspaniały dzień. Do zobaczenia za rok.

  Bal karnawałowy umożliwił uczniom wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze po długim czasie rozłąki. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów.

  Dziękujemy również Rodzicom za ufundowanie nagród i upominków, przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz zaangażowanie w organizację zabawy.(ib) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier