Dzień Mamy w przedszkolu

2021-06-08 09:58:50

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu serdeczne życzenia.
Niestety, w tym roku nie możemy spędzić go wspólnie w przedszkolu. Mimo to dzieci z naszego przedszkola nadały wyjątkowość temu dniu.
W tym szczególnym dniu dzieci zrobiły przepiękne prezenty swoim rodzicom-laurki oraz własnoręcznie pomalowane drewniane kwiatki. Nie mogło również zabraknąć piosenek o Mamie ale przede wszystkim życzeń dla Kochanych Rodziców. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom. (az) <Galeria zdjęć>