I Turniej Szachowy

2017-02-21 10:13:03

13 lutego 2017 r. odbyła się w naszej szkole II tura  I Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora ZO w Liniewie w gimnazjum. Do konkursu przystąpiło 6 uczniów: 5 z poprzedniej tury i 1 uczennica zgłosiła się po raz pierwszy. Każdy z zawodników miał na partię 15 minut. Szachiści rozegrali po trzy partie. W tej turze uzyskali następującą ilość punktów:

1.     Julia Ziemian                    6

2.     Wiktor Sarabon                 5

3.     Natalia Rekowska             3

4.     Szymon Paszylk                2

5.     Dominik Wojciechowski  2

6.     Marika Dyks                     0

Ostatecznie po drugiej  turze największą i jednakową ilość punktów uzyskali: Julia Ziemian kl IIa, Wiktor Sarabon kl IIb i Natalia Rekowska kl IIIb   po  9 punktów. Kolejne miejsca zajmują Robert Freitag kl Ia- 4 pkty, Daniel Plat kl Ia- 4 pkty, Szymon Paszylk kl IIa- 4 pkty, Dominik Wojciechowski kl Ib- 3 pkty, Szymon Muszyński kl Ib- 0 pktów i Marika Dyks  kl IIa- 0 pktów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na turę wiosenną.(mk) <Galeria zdjęć>